kolibe per qen

Shitet nga: art 22 Jan 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
shes kolibe per qen jan te mira, teizoluara me stiropor dhe podi esht me parket. jan te pordorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim