Biciklet ne gjendje te mire

Shitet nga: arben 10 Maj 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
: Biçikleta
shes biqikleten n gjendje te mir me bandash 28 me disk per mashum na kontakto tel dhe viber +37744631224
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim