Dollap per Zhveshtore fitness etj

Shitet nga: agon 26 Mar 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Dollapa per zhveshtore ne gjendje te rregullt. 2 copa, secili ka nga 8 dollapa dhe posht hapsiren per kepuc
Jan pak te perdoren pothuajse jan te ri!
Viber +38649 19 19 66
Qmimi eshte i volitshem.
Falemderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim