Qant me Frigorifer

Shitet nga: Prizren Dje 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR   10 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
i mban pijet dhe gjanat tjera te ftohta,10 Euro kushton.

+377 044415767
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim