4 Fustana te bukur per nje mbremje glamuroze

Shitet nga: Kushnini-Hasit 23 Gsh 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Fustana te bukur dhe elegant per nje mbremje te bukur dhe te paharrueshme , kam nga me te ndryshmit dhe me elegantet sepse ne nje nat speciale duhet te jesh speciale , do te mbetni te kenaqur me keto fustane.
Per me shum info ne nr. ..
Çmimi per 4 fustan 50 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim