Fustan Elegant per vajza madhsia XS

Shitet nga: Kushnini-Hasit 23 Gsh 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   85 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Fustan i bukur dhe elegant , me gur te cmuar dhe ngazellyes, mbremje speciale,fustan special,i importuar nga Gjermania, marka effe , shum i bukur dhe mjaft glamuroz, nje zonjush e bukur duhet ta ket.!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim