Vella Me lule dhe duvak komplet

Shitet nga: Prizren 15 Jan 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR   220 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Vella me lule dhe duvak komplet esht shum i mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim