Vella ne gjendje shum te mir

Shitet nga: Prizren 23 Pri 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR   220 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Vella me lule dhe duvak komplet ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim