Vello per Nuse

Shitet nga: Vello Sot 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR   450 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Vello per nuse e Modelit 2015.

Eshte e perdorun vetem nje here eshte vesh.

Cmimi i arsyeshem, dhe i diskutueshem.

Viber. kontakt 044415767
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim