Kpuca, Puma dhe Patika te perdorura nga Zvicrra

Shitet nga: Puma&Patika Sot 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten Patikat nga zvicra

Shiten me qmime te volitshme, 10 euro/ 1 pal

Patikat ngjyr kalter jan per femra.
----------------------------
Per shpalljet tona shkruani Lios tek fusha e kerkimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim