LEVIS ORIGINAL PREJ ZVICRE TE REJA (FARMERKA)

Shitet nga: LEVIS 15 Dhj 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Unisex
LEVIS ORIGINAL JAN TE ARDHURA PREJ ZVICRE PER MESHKUJ DHE FEMRA,DHE GJITHA NUMRAT, 50 EURO NJE PAL.
NUK KA LOKAL APO PIKE SHITJES SHITEN PRIVAT
044-467-010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim