Vella Me lule dhe shami

Shitet nga: Prizren Sot 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR   220 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Vella me duvak e ka lulen dhe shamijen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim