Fellne per AUDI,VW 18 coll

Shitet nga: skender buqa 02 Mar 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prizren
Janë ne gjendje te mirë
Kanë ngjyrë te zezë
Bejn per audi a4 a5 a6 a8 etj
dhe per volkswagen golf 5 6 7 passat etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim