Fidane te Pjeshkave dhe Manaferrave (Kopinave)

Shitet nga: Astrit Hasani 21 Shk 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes Fidane te Pjeshkave te fshatit dhe fidane te manaferrave te buta.
Kemi sasi te mjaftueshme te fidaneve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim