Spirale "ndezes" BVC per Nautilus dhe Mini Nautil

Shitet nga: Bernard 21 Qer 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prizren
Aspire Mini Nautilus BVC spirale "Atomizer" për Nautilus & Mini Nautilus me Fund vertikal. Per cigare elektronike. 5 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim