Spirale ndezes BVC per Nautilus dhe Mini Nautil

Shitet nga: Bernard 04 Shk 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   5 EUR

Komuna: Prizren
Aspire Mini Nautilus BVC spirale "Atomizer" për Nautilus & Mini Nautilus me Fund vertikal. Per cigare elektronike. 3 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim