Tenda me qera per dasma

Shitet nga: 18 Sht 07:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
japim tenda me qera per dasma dhe ahenge familjare 044-130-375. 049604633
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim