2-Banesa ne Shitje ne kompleksin e banimit E.Cen..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Dje 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prizren
Shiten 2- Banesa me nga 80m2 ne kompleksin e banimit E.Center ne qender te qytetit te Pz.

Banesat gjenden ne katin e,3, dhe 4te te banimit dhe permbajne kete renditje te dhomave,

Sallonin me kuzhine ne vehte, dhomen e gjumit, banjon, terpezarine si dhe terasen me pamjen kah rruga kryesore.

Banesat jan prone private me pronar Shqiptar i cili posedon te gjitha dokumentet perkatese.


Per me shume Info na kontaktoni ne nr tel apo ne Email adresen tone.
Mob-Viber
+386 49607074
+381 38736252. Zyre-Office

Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim