2-Banesa ne Shitje perballe Q.T.ViVaFresh 63m2 -..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Sot 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 116 m2
Komuna: Prizren
Shiten Banesat te gatshme per Banim te cilat gjenden perballe Q.T.VivaFresh ne Pz...
Banesat jane 2-dhomshe 3-dhomshe dhe 4-dhomshe me keto kuadratura...
63m2, 68m2, 74m2, 75m2, 82m2, 92m2, 95m2, 101m2, 112m2, 116m2. . .
Gjenden ne katin e 3-4 dhe 5te te banimit me pamje te mahnitshme kah rruga kryesore perballe Q.Tregtare VivaFreshe.
Banesat jan prone private me Liste Poseduse me pronare Shqiptare. Banesat jane Extra te ndertuara me te gjitha Standardet me moderne,me qmime te volitshme.
Per me shume INFO na kontaktoni . . .

Mob-Viber-WhatsApp

+386 49607074
+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej;
Xeni Real-Estate Group


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim