3 Banesa tek qendra e banimit R-Tahiri

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 23 Mar 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prizren
Shiten 3-Banesa tek kompleksi i banimit R-Tahiri ne qender te Pz. Banesat jane prej 60m2 e deri ne 84m2. Katet prej te 2tit e deri ne katin e 7te te banimit. Qmimi mvaret prej pageses se klientit, pronari Shqiptare dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese si dhe Listen Poseduse. per me shume Info ne num e kontaktit tone. . . +38649607074 Zyre Office +381 38736252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim