Banes 78m2 Kat 1re Ortakoll SHITET

Shitet nga: Xeni Real-Estate GROUP 16 Jan 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Ortakooll
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prizren
Shitet Banesa me 78m2, Kat i 1re i Banimit e cila gjendet afer Lagjes Ortakoll.

Banesa eshte e sapo Perfunduar si Objekt, dhe pritet te jet e gatshme mrena pak Dite per Banim... Ka 2-Dhoma Gjumi, Sallonin me Kuzhine, Koridorin me Terpezarin, Banjon, Shpajzin si dhe Terrasen me Pamje kah Rruga kryesore... Pronari Shqiptar dhe posedon re gjitha Dokumentet Perkatese.

Per me shume INFFO na Kontaktoni ne num tane TEL-VIb...

+386 49607074 +386 49310910 Zyre-Office +381 38736252

Shitet Nga Agjencioni per Patundshmeri

Xeni Real-Estate GROUP

Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim