Banesa e re e mobiluar

Shitet nga: Banesa 04 Tet 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Tirana A2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prizren
Shes banesën e re të mobiluar me shumë shije. Banesa gjendet në kompleksin "FAT Group", kati i V-të ka ashensor të madh dhe pa zhurmë. Ka pamje të bukur nga lindja. Ka interfon dhe kamerë. Derë të blinduar ekstra. Për më shumë shiko fotot.
Dokumente me rregull, me listë poseduese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim