Banesa në shitje në qendër

Shitet nga: Buki 22 Mar 02:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prizren
Banesa në shitje afër Kek'ut & Shkolla Fillore "Mati Logoreci".
E mobiluar Gatshme për banim,
Shitet me gjithë orendi i ka 3 dhoma dhe kuzhin dhe ka sipërfaqe 68 m .kati 3'të.
numri kontaktus 044119250 Buki..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim