Banesa ne shitje

Shitet nga: Nysret 04 Pri 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR   82 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Derada B3-2
Sipërfaqe: 107 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar
Komuna: Prizren
Shitet banesa 107m2 tek kompleksi him group banesa eshte ne katin e I pare permbi butik Beni
ka terase dhe eshte me pamje nga rruga kryesore

po ashtu eshte edhe ne opcion edhe banesa tjeter ne katin e 5 te banimit me 96 m2 me dy dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine me qmim prej 65000 Euro

Nysret Bytyqi
044393735
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim