Banese 68m2 Kat i 4te ne YeniMahalle SHITET

Shitet nga: Xeni Real-Estate GROUP Dje 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: YeniMahalle Prizren
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prizren
Shitet Banesa e Re ne Ndertim e siper e cila gjendet ne Komleksin e banimit DriniCompany ne YeniMahalle. Banesa gjendet ne Katin e 4te te Banimit dhe permbane kete renditje...
Sallonin me Kuzhine ne vehte, Dhomen e gjumit, Koridorin, Banjon, Shpajzin si dhe Terasen me pamje kah Qendra e Qytetit. Pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha Dokumentet perkatese...
Per me shume INFFO na Kontaktoni ne Num tan Tel-Viber
+386 49607074 +381 38736252 Zyre Office

Shitet prej
Xeni Real-Estate GROUP
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim