Banese 90m2 kati 7 lagjja Ortakolle Komplet e Re

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Sot 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar
Komuna: Prizren
Shitet Banesa prej 90m2 e cila gjendet ne lagjen Ortakolle,saktsishte afer Restaurant Sharrit. Banesa eshte e renovuar komplet dhe permban kete Renditje... Sallonin, Kuzhinen, Dhomen e gjumit, Dhomen e femijeve, Koridorin, Shpajzin, Terasen me pamje kah rruga kryesore, si dhe podrumin prej 8m2. Pronari Shqiptare dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese me Liste Poseduse te rregullte. per me shume INFO na kontaktoni ne Num tane te Tel apo Viber +386 49 607074, Zyre +381 38 736252 apo ne Gmail adresen tone...
Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim