Banese e Re e Gatshme per banim,Bazhdarhane kat ..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 21 Maj 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prizren
Shitet Banesa e Re e gatshme per Banim e cila gjendet ne Lagjen Bazhdarhane. Banesa eshte ne katin e 4te te banimit dhe permbane kete renditje te dhomave...
Sallonin me Kuzhine ne vehte
Dhomen e Gjumit
Dhomen e Femijeve
Koridorin me Terpezari
Banjon si dhe Terasen me pamje dhe Hapesire te mjaftushme.
Pronari Shqiptar she posedon te gjitha Dokumentet Perkatese.
Per me shume INFO na Kontaktoni ne Num tane...
Mob-Viber
+386 49607074

+381 38736252 Zyre-Offise

Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim