Banese e re ne ndertim e siper 133m2 ne JeniMaha..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 14 Tet 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

71 500 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 133 m2
Komuna: Prizren
Shitet Banesa tek kompleksi banesor Drini ne lagjen JeniMahalle ne Pz. Banesa eshte ne ndertim e siper dhe permban kete renditje te dhomave; hapesira 2m, qendrimi ditore 27,15m, dhoma-1 12,90m, dhoma-2 13,80m, dhoma-3 18,70m`, kuzhina-5,50m`, koridori-19,50m`, banjo/wc-6,00m`, shpajzi-3,00m`, wc-1,90m`, terasa-1 6.00m`, dhe terasa-2 1,20m`. Banesa ka pamje ne te dy anet e qytetit dhe gjendet ne katin e 6te te banimit...
Per me shume INFO na Kontaktoni ne Num tane...
Mob-Vober-WhatsApp...


+386 49607074

+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim