Banese ne lagjen Ortakoll perballe sh.f.A Frashe

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Sot 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prizren
Shitet Banesa ne lagjen Ortakkolle perballe sh.f.Abdyl Frasheri. Banesa gjindet ne katin e 3te te banimit dhe ka sallonin, kuzhinen, dhomen e gjumit, shpajzin, terasen dhe banjon. Pronari Shqiptare dhe posedon te gjitha dokumentat perkatese si dhe Listen Poseduse...
Per me shume INFO na Kontaktoni ...

Mob-Viber-Viber
+386 49607074


+381 38736252. Zyre-Office

Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim