Banese ne shitje ne Ortakoll

Shitet nga: Diamant Dje 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Shkolla Abdyl Frasheri
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prizren
Shes banesen ne lagjen Ortakoll,gjindet ne katin perdhese e cila gjindet perballe shkolles fillore Abdyl Frasheri. Banesa ka kete renditje: 1 sallon, 1 kuzhine dhe 1 dhome te gjumit, koridori dhe banjo. Ka parking, infrastrukture komplete. Te interesuarit te lajmerohen ne tel 045992122.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim