Banese prej 100m2 ne Prizren

Shitet nga: Prizren 18 Mar 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Xhemail Mustafa nr 4
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prizren
Shiten banesat ne Prizren lagjen Dardania ish-Jaglenic , rruga Xhemail Mustafa nr4.
Objekti eshte ne ndertim e siper per momentin eshte i ndertuar vetem bodrumi, perdhesa dhe gjysme kati 1 . Objekti eshte i ndertuar sipas standardeve europiane , pra eshte investuar deri me tash me material kualitatif . Pllakat e e objektit jan 20cm trashesi masive etj. Cdo apartment i posedon 100 m2 + nje dhome ne bodrum prej 6 m2 , prarkingu i siguruar, uji i siguruar (veçmas ujsjellsit regjional posedon dhe kyçje ne pus) . Cmimi sipas marrveshjes.
Kontakto : +37745618426
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim