Banese prej 74m2 e gatshme per banim te 4-Kullat..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 29 Nën 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prizren
Shitet Banesa e cila gjendet ne lagjen Bazhdarhane saktsishte tek 4-Kullat. Banesa eshte ne katin e 2te, e renovuar komplet dhe permban dhomen e gjumit, sallonin me kuzhine, dhomen e femijeve, banjon, shpajzin si dhe terasen me pamje kah Q-sportive. Pronari Boshnjak dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese, si dhe Listen poseduse..

Per me shume INFO na Kontaktoni ne Num tane Mob-Viber ;

+386 49607074


+381 38736252 Zyre-Office

Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim