Banese prej 75m2 ne Prizren

Shitet nga: Filip bezhi 15 Maj 06:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prizren
Shitet banesa e re ne rrugen "Tirana" perballe "Viva freshit" ne prizren. Banesa ka kuzhine,dhome ndenje,shpajz, nje dhome gjumi, koridor dhe garazhde per makinen. Bsnesa eshte e mobiluar me mobilje te cilesise se larte. Dhe cdo gje eshte perfekte dhe e pa perdorur. Banesa ndodhet ne katin e 4-ët ka dhe ashensor. Dokumentacioni eshte i rregullt, banesa eshte ne emer te personit qe e shet. Per informacion te metejshem mund te kontaktoni dhe ne viber ne nr.049190917.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim