Banese prej 76m2 tek R.Tahiri kati 6te SHITET

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Dje 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prizren
Shitet Banesa e re e gatshme per banim e cila gjendet ne kompleksin e banimit R.Tahiri mrapa S.Zjarfiksave ne Pz. Banesa eshte ne katin e 6te te banimit dhe permbane kete renditje,,, sallonin me kuzhine ne vehte,dhomen e femijeve,dhomen e gjumit, shpajzin, banjon dhe terasen me pamje kah qendra e qytetit. ne kuader te baneses eshte edhe podrumi. Pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha dokumentat perkatese me Liste Poseduse. . . Per me shume INFO na kontaktoni. . . Tel-Viber-Whatsapp+386 49607074
+381 38736252 Zyre-Office
Shitet prej;
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim