JAPIM BANESA ME QERA.DHE VETURA ME QERA

Shitet nga: Bilall Ahmetaj 03 Pri 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: 2dhoma..3 dhoma
Sipërfaqe: 60.80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prizren
Jap me qera per familjar dhe studente e klimatizuar e mobiluar tersisht. 2 dhoma gjumi dhe kuzhin dhe sallon e pershtatur per 6 persona....viberi +38649166761....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim