Shitet, Banesa 4 dhomeshe te Lorik Center

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Miri shpk 31 Mar 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Prizren
Shitet, Banesa 4 dhomeshe ne qender te Prizrenit

Ekstra :Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Tarracë 80m2 , Ballkon.
Përshkrimi:Ekstra :Nxemje Qëndrore, Kondicioner, , Kop, Ballkon,
Lokacioni: Rruga e De Rada pn , objekti firmes MIRI shpk , Prizren( perballe me sih benafin te rrethit afer stacionit te autobusave) ,ndertesa Lorik Center .

Siperfaqe: 107 m2 banim , + 80 m2 terrace kati i pare.

Renditjet:
- 3 Dhoma
- 1 Sallon me Kuzhin
- 2 Banjo
- Ballkon 80 m2( terrace kati 1)
-

Posedon:
- Nxemje Qendrore

-
-
-
Cmimi shitjes 100.000€ Ne total.
Perkthehet menjeher me Liste poseduese.

Cel : 049303080 dhe 049184702
ntnmiri@hotmail.comba
banese me qira shitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim