Shitet Banesa ne Ortakoll, Kati perdhese

Shitet nga: Valton 21 Nën 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prizren
Banesa ne katin perdhese gjindet ne Ortakoll, rruga e Bingenit afer ViVA market. Banesa ka 75m2, dh ka 3 dhoma, banjo dhe korridor, kuzhine dhe 3 ballkona, ne te dyja anet e baneses ka kopsht si dhe parking. Poashtu, banesa ka podrumin me 6m2. Posedoj te gjithe dokumentacionin e rregullt si pronar. Banesa eshte regjistruar ne kadaster ne komunen e Prizrenit.

Tel: 044 840 519
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim