Shitet Banesa

Shitet nga: Erhan Gashi 28 Nën 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: perball progresit
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prizren
Banesa ne shitje afer progresit banesa posedon dy dhoma nje sallon me kuzhin ballkoni koridori banjo banesa eshte 93m2 Numri +37744324688 dhe +3774447723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim