URGJENT shes banesen te Mali Robit,cmimi volitshem

Shitet nga: Diamant 25 Shk 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mali Robit Durres
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prizren
Shes banesen te mali i robit urgjentisht me cmim teper te volitshem 400euro m2, banesa gjindet ne katin e pare, eshte e mobiluar, ka parking,ka roje, infrastruktura ne gjendje te rregullt, afer Plazhit, 30 metra larg kompleksit FAFA. Eshte ne emrin tim personal(kosovar) dhe perkthehet menjehere ne emere te bleresit. Nr per kontakt 045992122.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim