KAPRIATA PER GARAZHË DHE FERMË

Shitet nga: 03 Mar 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 350 m2
Komuna: Prizren
Gjithsej jane 24 kapriata te cialt mund te vendosen ne largesi te ndryshme nga njera tjetra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim