Depo ne Lubizhd

Shitet nga: bilgim Dje 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Prizren
Depoja esht ne shitje edhe eshte ne gjendje te mire edhte i parapam per gjdo biznis ka instalim te alarmit njashtu edhe sistemin e kamerave ka 12 ari troll kurse hapsir te mbyllur me depo dhe zyre jane 900m2 (metra katrore)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim