Shtëpija afër Qendrës Sportive

Shitet nga: Xhemali 09 Tet 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Jonuz Emre 90/a
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prizren
Shitet shtëpia në qendër të Prizrenit, 5minuta larg Shadërvanit më saktësisht në lagjen Kurill (afër gjamis). Shtëpia posedon dokumentacion të regullt. Shtëpia ka 5 Dhoma, 3 Banjo, 2 Ballkona si dhe Bodrum të madh. Presim blerës serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim