Shtepia Me 2.45 Ari Ne Pjesen E Shadrvanit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni-Legal-Center 17 Jan 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

78 000 EUR   87 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Shadervan
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shtepia gjindet permbi Teater dhe i ka 2.45 ari dhe eshte Shtepia e Re me 5 dhoma dhe Obor te mjaftueshem, per me shume informata kontaktoni ne Agjencionin Legal Center e cila gjendet ne lagjen jeni mahalla ruga xhemil fluku nr 31, ose ne numrat e kontaktit

044 424 507
049 632 422 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim