Shadervan- qender te qytetit Prizren

Shitet nga: Nue 23 Pri 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Objekti eshte i renovuar komplet,posedon 7 dhoma te mobiluara dhe secila dhome ka banjo.

Eshte i pershtatshem per banim dhe per biznes (hotel).
Pronari eshte shqiptar dhe te gjitha dokumentat i ka ne rregull.
.Objekti gendet afer Caffe Oqean ose mbrapa kishes ortodokse!
Per cdo informate shtese Ju lutem kontaktoni ne email ose ne nr e tel. VIBER free -+37745385005

Per me shume klikoni ne linkun e poshtem te faqes ne FB:

https://www.facebook.com/pages/Hotel-My-Home/246656695450063?ref=hl
email:nspaqi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim