Shes shtepin e sapo ndertuar

Shitet nga: Sef Sejfullahu 30 Mar 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 230 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shes shtepin e sapo ndertuar ne rrugen ne rrugen e petroves. Shtwia ka 2 kat, 4 ari truall, e rrethuar me mur betoni dhe ka te kryera punimet e vrazhda deri ne kulm. Ka rrym, ujsjelles, kanalizim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim