Shitet Shtepia Me 2.6Ari Afer Abi Center Ortakoll

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni-Legal-Center 12 Gsh 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Adresa: Ortakoll
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prizren
Shtepia gjendet ne lagjen ortakoll afer qendes tregtare abi center me 4 kate osht terisht e renovuar dhe mobiluar full extra llux per me shum info mund te na vizitoni ne zyren tone e cila gjendet ne lagjen jeni mahalla ruga xhemil fluku nr 31 ose ne numrat e kontaktit.......
Mobil-Viber
049-632-422
045-316-354
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim