Shitet Shtepija neBazhdarhane afer Rrethit me Dy..

Shitet nga: Xxxx 25 Mar 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

104 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Shtepia ne Lagjen Bazhdarhane ne afersi te banesave te kuqe te Rrethi,Shtepia esht Dy katesh ka dy dyqane.Shtepia ka 8 dhoma dhe esht 1.5 ari se bashku me shtepi,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim