Shitet Urgjent Shtepia Me 2 Lokale Ne Bazhdarane

Shitet nga: Agjencioni-Legal-Center 11 Qer 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shtepia gjendet ne lajgen bazhdarane ruga osht ish gjykata penale shtepija ika 2 lokale plus edhe dy kat shtepija me pronar shiptar posedojm te gjitha dokumentat si dhe fleten poseduese per me shum info kontakt

049-632-422-viberi
045-316-354
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim