Shitet shtëpia në 1.83 ari truall në Prizren

Shitet nga: Burim Dje 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shtepia gjendet në rrugicë 800 metra larg shkollës Lek Dukagjini rruga që qon drejt tranzitit për në autostradë përballë minimarketit Drita, është ndërtuar rishtazi dhe është e papërdorur, në përdhesë ka një sallon, kuzhinë dhe banjo. Në katin e parë ka tre dhoma, banjo dhe balkon. Ka keramikë në korridore, kuzhinë dhe banjon e poshtme. Është e lyer nga mbrenda me glet kurse nga jashte e izoluar me fasadë stiropori.
I mungojnë:
Laminati, dyert e dhomave dhe keramika në banjon e epërme.
Oborri është I shtruar me kubza.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim