Shitet shtepia me 6,5ari toke

Shitet nga: Jeta 14 Nën 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prizren
Shitet shtepia me 6,5ari toke shtepia ka 3kate dhe nenkulmin dy kate jan te ndertuara shtepia eshte ne gjendje te banueshme dhe shitet me qmim te volitshem.nr 044 972 072
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim